مقالات سلامت سیناکر

چرا مهم است داروها را به روش صحیح مصرف کنیم؟

چرا مهم است داروها را به روش صحیح مصرف کنیم؟

ما به منظور تشخیص، درمان یا پیشگیری از بیماری‌ها دارو مصرف می‌کنیم. داروها در فرم‌های بسیار متنوّعی تولید می‌شوند و ما از راه‌های متفاوتی آن‌ها را دریافت می‌کنیم. شما ممکن است خودتان شخصاً دارویی را مصرف کنید یا خدمات‌دهندگان سلامت دارو را به شما بدهند.

ادامه مطلب »
استفاده‌ی ایمن از داروها برای افراد مسن

مصرف امن داروها برای بیماران مسن- چه اطلاعاتی در مورد داروها باید بدانیم؟

شاید همه ما با این صحنه مواجه شده باشیم که پدربزرگ و مادربزرگ ما، به جعبه‌ها‌ی قرصش نگاه می کند و برایش سخت است که تمامی اطلاعات لیست دارو‌های در حال افزایشش را به یاد بیاورد. آن‌ها به یک راهی نیاز دارند که بتوانند به یاد داشته باشند که هر دارو برای چیست، چه زمان و چه مقدار از آن را مصرف کنند.

ادامه مطلب »
دیابت و کرونا

همه آنچه که بیماران مبتلا به دیابت باید درباره کرونا بدانند.

با توجه به افزایش خطر ابتلا به پیامدهای بهداشتی ضعیف به عنوان یک پیامد از کرونا، مهم است که افراد مبتلا به دیابت در گروه‌های اولویت‌دار برای برنامه‌های واکسیناسیون قرار گیرند.

ادامه مطلب »
اندازه‌گیری قند خون در محل کار

کارفرمایان با کارمندان مبتلا به دیابت خود چه باید بکنند؟

 طبق مطالعات، بیماری دیابت اثرات اقتصادی و روانشناختی بسیاری در محیط کار به همراه دارد. تا جایی که غیبت‌های شغلی به دلیل بیماری دیابت تیپ ۲ سالانه بیش از ۲۰ میلیارد دلار برای کارفرمایان هزینه‌بر خواهد بود.

ادامه مطلب »
برای کاهش وزن چند کالری در روز باید مصرف کنید؟

برای کاهش وزن چند کالری در روز باید مصرف کنید؟

هنگام تلاش برای کاهش وزن، یک قانون کلی این است که میزان کالری دریافتی خود را به ۵۰۰ کالری کمتر از میزان نیاز بدن برای حفظ وزن فعلی خود، کاهش دهید. این به شما کمک می‌کند که هر هفته حدود ۱ پوند (۰.۴۵ کیلوگرم) وزن بدن را کاهش دهید.

ادامه مطلب »
چگونه گرسنگی واقعی را تشخیص دهیم

آیا من واقعاً گرسنه هستم؟

ما در مورد نیاز بیولوژیکی خود به گرسنگی می‌دانیم که یک استراتژی بیولوژیکی است که باعث می‌شده نیاکان ما مطمئناً وقتی که غذایی پیدا کردند، غذا بخورند و تا جایی که ممکن است بخورند، به دلیل این که نمی‌دانند کجا و چگونه غذای بعدی خود را پیدا خواهند کرد.

ادامه مقاله >>

توجه کنید نرم‌افزار سیناکر در داخل اپ استور اپل با نام Terawave قرار دارد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با پشتیبانی سیناکر ۰۲۱۹۱۰۰۲۰۰۲ تماس بگیرید.

برای دریافت اپلیکیشن سیناکر اینجا کلیک کنید.