مقالات سلامت سیناکر

در حین ورزش چه اتفاقی برای قند خون می‌افتد؟

در حین ورزش چه اتفاقی برای قند خون می‌افتد؟

وقتی ورزش می‌کنیم ضربان قلب بالا می‌رود و عضلات شروع به انقباض می‌کنند. این توضیح در ساده‌ترین سطح است. علاوه بر این، مکانیسم‌های پیام‌رسانی پیچیده، حساسیت به انسولین را در بدن افزایش می‌دهند و توانایی عضلات ما در جذب گلوکز بدون انسولین از طریق گیرنده‌های GLUT4 را افزایش می‌دهند.

ادامه مطلب »
مصرف روزانه 2 واحد میوه می‌تواند ریسک ابتلا به دیابت نوع دو را کاهش دهد

مصرف روزانه ۲ واحد میوه می‌تواند ریسک ابتلا به دیابت نوع دو را کاهش دهد

محققان در مطالعات اخیر خوپ بیان کردند آن دسته از افراد شرکت‌کننده در مطالعه که به صورت روزانه ۲ واحد میوه مصرف می‌کردند، ۳۶ درصد خطر کمتری برای ابتلا به دیابت نوع دو داشتند.

ادامه مطلب »
چگونه گرسنگی واقعی را تشخیص دهیم

آیا من واقعاً گرسنه هستم؟

ما در مورد نیاز بیولوژیکی خود به گرسنگی می‌دانیم که یک استراتژی بیولوژیکی است که باعث می‌شده نیاکان ما مطمئناً وقتی که غذایی پیدا کردند، غذا بخورند و تا جایی که ممکن است بخورند، به دلیل این که نمی‌دانند کجا و چگونه غذای بعدی خود را پیدا خواهند کرد.

ادامه مطلب »
چربی زیرجلدی چیست؟

چربی زیرجلدی چیست؟

چربی زیرجلدی (که زیر پوست شما است) و چربی احشایی (که اطراف اندام های داخلی بدنتان است). مقدار چربی زیرجلدی بستگی به فاکتورهایی همچون ژنتیک، سبک زندگی، فعالیت فیزیکی و رژیم غذایی دارد.

ادامه مقاله >>

توجه کنید نرم‌افزار سیناکر در داخل اپ استور اپل با نام Terawave قرار دارد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با پشتیبانی سیناکر ۰۲۱۹۱۰۰۲۰۰۲ تماس بگیرید.

برای دریافت اپلیکیشن سیناکر اینجا کلیک کنید.