مقالات سلامت سیناکر

انواع دستگاه قند خون

راهنمای انتخاب دستگاه اندازه‌‎گیری قندخون (گلوکومتر) مناسب و پیشرفته

ممکن است پزشکتان دستگاه اندازه‌گیری قند خون یا گلوکومتر را به رایگان در اختیار شما قرار داده باشد؛ در این صورت احتمالاً به این فکر نکرده‌اید که گزینه‌های در دسترس دیگر را مورد بررسی قرار دهید. ولی امروزه انتخاب‌های هیجان‌انگیز زیادی برای شما وجود دارد؛

ادامه مطلب »
کاهش نمک در غذا

برای کاهش نمک در غذا چه کنیم؟

اکثر مردم وقتی صحبت از سدیم می‌شود، به اشتباه فقط به مواد غذایی شور و نمکی که در سفره است فکر می‌کنند. اما، ‌اکثر سدیم موجود در رژیم‌های غذایی ما از مواد غذایی بسته‌بندی شده و غذای رستوران (و نه از نمکدان) وارد بدنمان می‌شود و نتیجه‌ی مستقیم فرآوری مواد غذایی است‌.

ادامه مطلب »
خواب و سلامت قلب

خواب چگونه بر سلامت قلب ما اثر می‌گذارد؟

خوابیدن تفریح و خوش‌گذرانی نیست؛ بلکه برای سلامتی حیاتی است. خواب به بدنتان کمک می‌کند تا خودش را ترمیم کند. خواب خوب و در حدّ کفایت همچنین به شما کمک می‌کند در طول روز عملکرد طبیعی داشته باشید.

ادامه مطلب »
راه‌های درمان چاقی

راه‌های درمان چاقی چیست؟

چاقی به معنی داشتن شاخص توده‌ی بدنی (BMI) 30 و یا بیشتر است‌‌. کاهش وزن، BMI شما را پایین می‌آورد و زودتر از آنچه که تصور می‌کنید مزایای سلامتی آن را به دست خواهید آورد‌.

ادامه مطلب »
جراحی چاقی

آیا جراحی چاقی برای همه مناسب است؟

جراحی چاقی یکی از راه‌های درمان چاقی است که مانند هر عمل جراحی دیگری معایب و محاسنی دارد. اول از همه باید بدانیم که جراحی چاقی برای همه مناسب نیست. اگر شما شرایط زیر را داشته باشید، ممکن است یک کاندید برای جراحی کاهش وزن باشید:

ادامه مطلب »
مراقبت‌های بهداشتی از راه دور (تله‌مدیسین) برای بیماران مبتلا به دیابت نوع ۲

مراقبت‌های بهداشتی از راه دور (تله‌مدیسین) برای بیماران مبتلا به دیابت نوع ۲

 تله‌مدیسین برای افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ می‌تواند بسیار مفید باشد. زیرا پزشکان می‌توانند قند خون، رژیم غذایی و سلامت کلی فرد را به صورت مجازی کنترل کنند. همچنین می‌توانند از نحوه دسترسی شما به داروهای مورد نیاز تان اطمینان حاصل کنند. در ادامه نحوه استفاده از تله‎مدیسین را  شرح خواهیم داد.

ادامه مقاله >>
اهمیت پزشکی از راه دور (تله‌مدیسین) در مناطق روستایی

اهمیت پزشکی از راه دور (تله‌مدیسین) در مناطق روستایی

افرادی که در مناطق روستایی ایالات متحده زندگی می‌کنند نسبت به ساکنان شهری احتمال بیشتری برای مرگ زودرس در اثر هر کدام از ۵ علت اصلی مرگ دارند: بیماری قلبی، سرطان، آسیب ناخواسته، بیماری تنفسی تحتانی مزمن و سکته.

ادامه مقاله >>

توجه کنید نرم‌افزار سیناکر در داخل اپ استور اپل با نام Terawave قرار دارد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با پشتیبانی سیناکر ۰۲۱۹۱۰۰۲۰۰۲ تماس بگیرید.

برای دریافت اپلیکیشن سیناکر اینجا کلیک کنید.